Top 10 Banksy Balloon Girl – Plakaty

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Kunstbruder

#ad

Gotowy do zawieszenia 30 x 40 cm, wysokiej jakości druk artystyczny Streetart, Obrazy ścienne Banksy like – chłopiec za zasłoną – obraz ścienny na płótnie, graffiti, dekoracja ścienna XXl

#ad
Kunstbruder #ad - Wystarczy go rozpakować, gotowe wysŁanie: obraz na płótnie jest starannie i bezpiecznie zapakowany, powiesić i cieszyć się sztuką! Montaż: obraz street art jest dostarczany w stanie gotowym do zawieszenia. Starannie ręcznie wykonujemy motyw w naszym warsztacie, zwracając przy tym uwagę na wysoką jakość i staranne obchodzenie się ze zdjęciami.

Blejtramy są wykonane w 100% z drewna sosnowego i świerkowego. Właściwości: wysokiej jakości i wytrzymały materiał. Ręczne wykonanie w köln: obraz graffiti jest produkowany bezpośrednio. Obraz można łatwo zawiesić na ścianie za pomocą blejtramu, na gwoździach/śrubach. Płótno z otaczającym się motywem jest naciągnięte na blejtram o grubości 2 cm.

Bezpieczna wysyŁka, stabilny i gotowy do wysyłki. Technika: wydruki artystyczne banksy są drukowane na płótnie z nowoczesnym nadrukiem Fine Art druk cyfrowy z mocnymi, wodoodpornymi kolorami, oryginalnymi kolorami firmy Canon i starannie naciągnięte ręcznie na blejtram. Ważne: w zestawie nie ma gwoździ do zawieszenia. Każdy obraz artystyczny jest wyjątkowy i wykonany z miłością. Spraw sobie ten luksusowy motyw gdziekolwiek chcesz.
MarkaKunstbruder #ad
Wysokość0
Długość15.75
Waga2.2
Szerokość11.81

2. Wieco Art

#ad

Wieco Art druk artystyczny na płótnie, szara, 40 x 30 cm, czarna rama, sypialni, dekoracja do salonu, motyw: Banksy Grafitti dziewczynka z czerwonym balonem, czerwona

#ad
Wieco Art #ad - Wysokiej jakości płótno. Idealny prezent dla rodziny i przyjaciół. Wymiary obrazu szer. W zależności od monitora kolory obrazu na ścianę mogą się nieznacznie różnić od przedstawionych na zdjęciu.

41, 9 x 32, 8 x 3, 3 cm. X wys. X głęb. Idealna ozdoba ścienna do salonu, kuchni, łazienki, hotelu, biura, jadalni, sypialni, baru itd. Wymiary oprawek: szer. Nowoczesny druk giclée o wysokiej rozdzielczości, gotowy do zawieszenia. Każdy druk artystyczny ma zamontowany czarny haczyk na drewnianej listwie do bezpośredniego i łatwego zawieszenia. Druk artystyczny na płótnie rozciągnięty na ramie, gotowy do powieszenia jako dekoracja do domu / na ścianę. Autentyczny obraz wieco art do domu, zapakowany w karton z logo „Wieco Art”. X wys. 40, 6 x 30, 5 cm.
MarkaWieco Art #ad
ProducentWieco Art #ad
Wysokość0
Długość16
Waga0.6
Szerokość12
Numer częściBANKSY-1-3040

3. Panther Print

#ad

Motyw graffiti, Banksy druk artystyczny na płótnie, 30 x 20 cm

#ad
Panther Print #ad - Oryginalny produkt panther print: wysokiej jakości druki artystyczne na płótnie z materiałów o archiwalnej jakości i żywych kolorach. Produkt wysokiej jakości. Wyprodukowane i zapakowane w bezpieczne opakowanie kartonowe.

Oprawiony i gotowy do zawieszenia: ręcznie wykonany i na suszonej w piecu ramie z litego drewna sosnowego 18 mm. Jakość, salonu, a nawet łazienki. Upiększy twój dom i ściany. Nie zadowalaj się nudną lub gorszą jakością druku. Ten piękny obraz na płótnie upiększy wystrój domu, druk artystyczny, biura, pokoju dziecięcego, obraz.

Banksy ballon girl graffiti na płótnie, którą pokochasz, sypialni, dzięki archiwalnej jakości materiałom i żywym kolorom. Gotowy do zawieszenia na gwoździu na ścianie. Wysokiej jakości druk na płótnie: prawdziwe atramenty pigmentowe hp vivera odporne na promieniowanie UV zapewniające najwyższą jakość żywych, realistycznych kolorów.
MarkaPanther Print #ad
ProducentPanther Print #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0
Szerokość0
Numer części0615517249271
Model0615517249271

4. Panther Print

#ad

Banksy, Panther Print Druk artystyczny na płótnie, 45,7 x 30,5 cm, motyw bandażowany balon w kształcie serca

#ad
Panther Print #ad - Druk artystyczny na płótnie, motyw banksy'ego z balonem w kształcie serca. Oryginalny produkt panther print: wysokiej jakości druki artystyczne na płótnie z materiałów o archiwalnej jakości i żywych kolorach.

Jakość, dzięki archiwalnej jakości materiałom i żywym kolorom. Upiększy twój dom i ściany. Oprawiony i gotowy do zawieszenia: ręcznie wykonany i na suszonej w piecu ramie z litego drewna sosnowego 18 mm. Ten piękny obraz na płótnie upiększy wystrój domu, pokoju dziecięcego, którą pokochasz, sypialni, biura, salonu, a nawet łazienki.

Nie zadowalaj się nudną lub gorszą jakością druku. Gotowy do zawieszenia na gwoździu na ścianie. Wyprodukowane i zapakowane w bezpieczne opakowanie kartonowe. Wysokiej jakości druk na płótnie: prawdziwe atramenty pigmentowe hp vivera odporne na promieniowanie UV zapewniające najwyższą jakość żywych, realistycznych kolorów. Produkt wysokiej jakości.
MarkaPanther Print #ad
ProducentPanther Print #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0
Szerokość0
Numer części0615517249219
Model0615517249219

5. Wieco Art

#ad

Dekoracja salonu, szara, Wieco Art druk artystyczny na płótnie, motyw: Banksy Grafitti dziewczynka z czerwonym balonem, czarna rama, sypialni

#ad
Wieco Art #ad - Idealny prezent dla rodziny i przyjaciół. Nowoczesny druk giclée o wysokiej rozdzielczości, gotowy do zawieszenia. Wymiary oprawek: szer. Druk artystyczny na płótnie rozciągnięty na ramie, gotowy do powieszenia jako dekoracja do domu / na ścianę.

Idealna ozdoba ścienna do salonu, kuchni, łazienki, sypialni, hotelu, jadalni, biura, baru itd.41, 6 x 30, 3 cm. X głęb. Każdy druk artystyczny ma zamontowany czarny haczyk na drewnianej listwie do bezpośredniego i łatwego zawieszenia. Wymiary obrazu szer. Wysokiej jakości płótno. X wys. Autentyczny obraz wieco art do domu, zapakowany w karton z logo „Wieco Art”. X wys. 40, 9 x 32, 8 x 3, 5 cm. W zależności od monitora kolory obrazu na ścianę mogą się nieznacznie różnić od przedstawionych na zdjęciu.
MarkaWieco Art #ad
ProducentWieco Art #ad
Wysokość0
Długość32
Waga3.26
Szerokość24
Numer częściBANKSY-1-6080N
ModelBANKSY-1-6080N

6. Runa Art

#ad

Runa Art Obraz ścienny Banksy Washing Zebra 1-częściowy nowoczesny obraz na płótnie z włókniny Street Art Loft do salonu kolorowy 012912c

#ad
Runa Art #ad - 7 mm. Rama nie jest potrzebna. Jakość premium: na stabilnych płytach wiórowych MDF ok. Atwe zawieszanie: ząbkowane zawieszki są już zamontowane na zdjęciach. Upiększy każde pomieszczenie. Wysoki połysk kolorów: szlachetny wygląd z odpornymi na światło i żywymi kolorami. Bezzapachowy, odpowiedni do pokoju dziecięcego i sypialni. Niemiecka manufaktor: płótno z włókniny premium 110 g/m², nietkane, towar wysokiej jakości. Przyjazny dla środowiska: ekologiczny proces druku. Krawędzie obrazu są precyzyjnie zadrukowane.
MarkaRuna Art #ad
ProducentRuna Art GmbH #ad
Wysokość0.2
Długość15.5
Waga5.51
Szerokość6.2
Numer części12912
Model012912c

7. decomonkey

#ad

Dekoracja ścienna, decomonkey 3-częściowy zestaw obrazów Banksy – balon 120 x 80 cm, dekoracja ścienna, dekoracja ścienna,, dekoracja ścienna, włóknina, druk artystyczny, 3-częściowy, obraz na płótnie

#ad
decomonkey #ad - Dzięki temu wszystko jest naprawdę nowe. Wygląda świetnie i pozostanie tak przez długi czas. Ręczne wykonanie: w naszym decomonkey! manufaktura nie posiada magazynu. Format: ok. Wszystko zostanie wykonane dopiero po złożeniu zamówienia, tak jak chcesz.

3-częściowe, naciągane ręcznie. Dekoracja: wystarczy rozpakować, przybić gwoździe do ściany, powiesić i zobaczyć, jak zmieniło się pomieszczenie! Zawsze nasz ulubiony moment.1120 x 80 cm 40 x 80 40 x 80 cm, płótno z włókniny premium, 40 x 80 x 80 szer. Płótno i rama napinająca: płótno z włókniny premium jest zamontowane na Drewniana rama o grubości 12 mm płyta MDF, ręcznie naciągnięta i złożona za pomocą solidnych stalowych klamerek.

Nasze farby są certyfikowane i mogą być używane w każdym pomieszczeniu pokój dziecięcy, salon, sypialnia, kuchnia, jadalnia. X wys. Kolory: najwyższa rozdzielczość druku, bezzapachowa i o wysokiej trwałości kolorów.
Markadecomonkey #ad
Producentdecomonkey #ad
Wysokość0.47
Długość47.24
Szerokość31.5
Numer częściDKB0017a3XL

8. ARTFAVES

#ad

Kolaż, parasol – bez ramki na zdjęcia, ARTFAVES® Zestaw plakatów – BANKSY STREET ART – wieloczęściowa dekoracja ścienna do salonu, motyw kwiatowy, 8 nowoczesnych obrazów na ścianę, balon dla dziewcząt

#ad
ARTFAVES #ad - Stylowa dekoracja ścienna – nasze zestawy plakatów tworzą nastrojowy obraz i dzięki pięknym zdjęciom w żywych kolorach tworzą wyjątkową atmosferę na Twojej ścianie. Zakres dostawy: 4 x 30 x 40 cm, 2 x 21 x 30 cm i 2 x 13 x 18 cm.

Zadowolenie | marka artfaves jest synonimem jakości i dbałości o szczegóły. Zestaw plakatów do twojego mieszkania | Piękne obrazy do salonu, pokoju dziecięcego, sypialni, łazienki, jadalni, kuchni, biura. Wyprodukowano w Niemczech. Oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów | ułatw sobie to – dzięki naszym zestawom obrazów chcemy ułatwić Ci wybór w różnorodnych ofertach plakatów.

Jakość premium – nasze druki artystyczne są produkowane na wysokiej jakości kartonie premium z matowym wykończeniem na najwyższym poziomie. Dzięki naszym samodzielnie zaprojektowanym zestawom plakatów eliminuje uciążliwe szukanie drogich, pojedynczych plakatów lub fotografii. Plakaty nie są zwinięte i zapakowane w sposób zabezpieczony przed zagięciem! .
MarkaARTFAVES #ad
ProducentARTFAVES #ad
Wysokość0.2
Długość15.75
Waga0.88
Szerokość11.81

9. Runa Art

#ad

Naścienny obraz na płótnie z włókniny, druk artystyczny, rozmiar XXL; Artykuł w 100% wyprodukowany w Niemczech; 301612P, obraz jest już naciągnięty

#ad
Runa Art #ad - Jakość premium: na stabilnych płytach wiórowych MDF ok. Przyjazny dla środowiska: ekologiczny proces druku. Atwe zawieszanie: ząbkowane zawieszki są już zamontowane na zdjęciach. Krawędzie obrazu są precyzyjnie zadrukowane. Niemiecka manufaktor: płótno z włókniny premium 110 g/m², nietkane, towar wysokiej jakości. Rama nie jest potrzebna. Upiększy każde pomieszczenie. Wysoki połysk kolorów: szlachetny wygląd z odpornymi na światło i żywymi kolorami. 7 mm. Bezzapachowy, odpowiedni do pokoju dziecięcego i sypialni.
MarkaRuna Art #ad
ProducentRuna Art GmbH #ad
Wysokość0
Długość15.5
Waga5.51
Szerokość6.2
Numer części301612
Model301612a

10. KAWAHONE

#ad

Biura 61 x 91 cm x 3 sztuki, nowoczesna sztuka miejska, KAWAHONE Banksy rzucanie kwiatów i balony dla dziewcząt, sypialni, graffiti, do salonu, street art

#ad
KAWAHONE #ad - Idealna dekoracja ścienna graffiti: obraz graffiti jest idealny do salonu, jadalni, biura itp. Wietny pomysł na prezent: banksy follow your dreams, druk artystyczny na płótnie graffiti. Zapakowane w galerię i bezpiecznie zapakowane, 4 x 3 cm, łatwe do powieszenia.

Galeria zapakowana, łatwa do zawieszenia. Wymiary płótna banksy: 61 x 91, 3 sztuki z drewnianą ramą. Wysokiej jakości płótno to dobry wybór na prezent dla partnera, kolegów z klasy, rodziny, przyjaciół lub kolegów. Przyjazna dla środowiska i trwała – nasza dekoracja ścienna na płótnie wykonana jest z wodoodpornego, odpornego na słońce materiału płóciennego i certyfikowanej, przyjaznej dla środowiska farby, co zapewnia zapierającą dech w piersiach jakość i trwałość.

Każdy z naszych druków artystycznych jest starannie pakowany. Opakowanie: każdy panel street art został już naciągnięty na solidną drewnianą ramę, z haczykami i akcesoriami, która jest gotowa do zawieszenia z haczykami. Kolorowe i atrakcyjnie oprawione płótno, sypialni, łazienki, które przyciąga wszystkie spojrzenia.
MarkaKAWAHONE #ad
Wysokość0.2
Długość23.62
Waga6.99
Szerokość35.43